Anket Doldurarak Para Kazanmak

Anket Doldur Para Kazan

Anket bir konuda toplumun nabzını öğrenmek için düzenlenir. Anket sonuçlarına bakılarak bölge analiz tablosu çıkartılır. Özellikle bir bölgeye yatırım yapmak isteyen is adamları ve iş sahipleri anket çalışması yaparlar. İnternetin yaygınlaşması ile birlikte anket şirketleri sayısı da artış gösterdi. Bugün bir çok anket şirketi anket düzenlemek isteyen kişilerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Anket şirketleri anket dolduracak kişileri yine internet üzerinden bulmaktadır.

 

Anket sitelerine üye olarak size gönderilen anketleri doldurarak para kazanabilirsiniz. Anket doldur işinden ne kadar kazanacağınız anket firmasının talep miktarına göre değişir. Bir ay içinde size 3 anket de gelebilir 13 ankette. Sayıyı anket firmaları ihtiyaca göre belirler. Bu yüzden siz piyasadaki anket firmalarını tarayıp hepsine üye olun. Anketler mail adresine bilgilendirme şeklinde gelir. Tek mail hesabı ile üye olursanız takip etmeniz kolay olur. Piyasada ödeme yapmayan bir çok anket sitesi var. Bunları forumlardan takip ederek öğrenebilirsiniz. Ödeme yapmayan anket firmalarının anketlerini kesinlikle doldurmayın.

 

Bazı anket firmaları para çekim için 50 lira limiti koyarlar. Size anket başı 7 lira ödeme yaparlar. Size 7 anketi düzenli olarak gonderirler. Hesabınız 50 lira sınırına dayandığında size bir daha anket göndermezler. Böylece siz 50 liraya ulaşmadığınız için para çekim talebinde bulunamazsınız. Bu tip anket sitelerini forumlarda öğrenip ona göre hareket etmelisiniz. Bu tip firmalar da ödeme yapmayan anket firmaları arasında gösterilir. Sizi anket firmalarının kullanıp ücretsiz anket doldurtmasına izin vermeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir