Web Sitesi Açarak Para Kazanma

Web Sitesi Açarak Para Kazanma

İnternet üzerinden para kazanma yöntemlerinden en etkilisi hiç kuşkusuz web sitesi açarak para kazanma yöntemidir. Web sitesi açmak için ciddi bir para gerekir bu da bende yok diye düşünüyorsanız yanıldığınızı söylemek isterim. Web sitesi öyle sanıldığı gibi çok büyük sermaye gerektirmez. 10 dolar alan adı, 100 lira yıllık hosting ücreti ödeyerek siz de bir web sitesi sahibi olabilirsiniz. Yıllık bir web sitenin maliyeti 150 liradır. Ben web sitesi açmasını bilmiyorum diyorsanız bu işi sizin adınıza yapan firmalar var. 250 liraya size web sitesini açıp teslim ediyorlar.

 

Web sitesinden nasıl gelir elde edersiniz? Kaç para kazanırsınız, ne zaman kazanmaya başlarsınız? Web sitesinden para kazanmak sabır ve emek ister. İlk 3 ay için bir gelir beklemeyin. İlk 3 aylık süreçte sitenizi güçlendirin. Özgün içerik girip sitenizi forum ve sosyal medya hesaplarınızda tanıtın. Sitenizin ziyaretçi kitlesi arttıkça sitenizin değeri artacaktır. Siteniz istenen düzeye çıktığı zaman sitenizden 3 şekilde gelir elde edersiniz

1- Reklam hizmeti: sitenizin ilgili reklam alanlarını firmalara haftalık ya da aylık olarak kiraya verebilirsiniz. Böylece düzenli bir gelir elde etmiş olursunuz.

2- Tanıtım Yazısı: Sitenizde bir firmayı tanıtan yazı yayınlayabilirsiniz. Bir yazıyı 20 ile 100 lira arasında değişen ücrete yayına alabilirsiniz. Siteniz içerik yönünden zenginleştiği gibi ciddi bir gelir elde etmiş olursunuz.

3- Link satışı: sitenizin alt bölümünde link satışı yapabilirsiniz. Sizden link alanların siteleri sizin siteniz sayesinde yükselir. Linki aylık ve 3 aylık şeklinde satabilirsiniz. Ciddi gelir elde edebilirsiniz. Aşırı link çıkışı sitenize zarar verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir